Program, hm, to je něco jako průběh. Nebo jízdní řád, no prostě, jedna nejmenovaná hráčka měla za základní informaci co bude k obědu a co vyhraje. Nemůžu prozradit všechno, ale něco přeci... :-)

Takže ve zkratce:

registrace proběhne vždy od 8 do 9 hodin – pozor, v 9.00 spadla klec! :-(
startovní listina bude sestavena během registrace podle přání příchozích :-)
• následovat budou krátké "startovní informace"
start bude jako canon vždy v 9.30
• hraje se na 18 jamek systémem Stableford podle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, místních pravidel hřiště a dočasných místních pravidel
(kameny v bunkrech jsou pohyblivé závady, měřící zařízení jsou povolena a hráči se během kola nesmí jakkoli svézt)
• pak už bude jen oběd a vyhlášení výsledků
• ...možná i něco dalšího, ale to už bude záležet jen na vaší náladě... :-)

Přihlášky i odhlášky prosím dělejte přes server www.cgf.cz (linky budou uvedeny u každého jednotlivého turnaje stejně jako linky na výsledky, a to ZDE). Přihlášení je možné nejdříve 30 dní před termínem konání. Celá tour je vypsána v základních kategoriích muži 0–54 (žlutá odpališťě) a ženy 0–54 (červená).
Pro ty, kterým by se náhodou nějak nedařilo, budou zařazeny vložené soutěže Hole in One, Nearest to Pin, Lesní manekýn a Longest Drive (muži a ženy zvlášť). Na jednotlivých turnajích budou vyhlášeni a odměněni také nejlepší v kategoriích 0–24 a 24,1–54 (vždy muži i ženy).

Žebříček (muži 0–54, ženy 0–54) bude sestavován po každém turnaji podle uhraných výsledků ve stablefordových bodech. Celkovým vítězem se stane v každé kategorii hráč(ka) s nejvyšším součtem těchto bodů, a to po odehrání všech 12 turnajů. Vítěze tedy neurčí ani malá účast v jednom turnaji, ani jeden úlet, ale stabilní hra. Podmínkou samozřejmě není účast ve všech turnajích, ale zmíněný nejvyšší součet. V případě rovnosti bodů rozhodne o konečném pořadí v tour lepší výsledek (vyšší počet bodů) hráče(ky) na posledním turnaji, resp. 2, 3 atd.

Účastníci dostanou za zde uvedenou cenu kromě vlastní hry, zpracování výsledků, vyhlášení a odměnění nejlepších také svačinu, nápoj a teplé jídlo po hře.

K odhláškám po uzávěrce přihlášek prosím použijte tel. 603 551 175!